czwartek, 28 stycznia 2021

MOJE ZEGARY IX

 
6 komentarzy:

BBM pisze...

Cieszę się, że jesteś. Wnioskuję, że skończyły się kłopoty z komputerem.
Serdeczności podsyłam.:)

donka pisze...

Dziękuję, miło że pamiętałaś. Tak skończyły się, przynajmniej na razie. Mam nowy monitor. Gratulowałam sama sobie ,że udało mi się podłączyć wszystkie wejścia, w ogóle je znaleźć bo są pochowane zupełnie gdzie indziej niż w starym monitorze sprzed 15 lat Poza tym są inne mają wszystkie wtyczki dokręcane Wczoraj znajomy informatyk zdalnie/ ze względu na pandemie / ustawił mi inną rozdzielczość i jest chyba wszystko ok.
Pozdrawiam serdecznie.

jotka pisze...

Coś w tym jest, ze gdy czasu za dużo, wszystko odkładamy na później ...

donka pisze...

To jest prawda Jotko. Ksiądz Twardowski był dobrym psychologiem i obserwatorem .... do końca życia.... bardzo lubię i cenię jego poezje - trafiał jak się kiedyś wyraziłaś - w punkt. Był wrażliwy i umiał wzruszać. Pozdrawiam serdecznie.

BBM pisze...

Zdolna jesteś bardzo! :)

donka pisze...

Dzięki. to wstyd, że się tak chwaliłam.... ale mój komputer stoi na stoliku, a wszystkie kable i podłączenia są pod stolikiem, więc instalowanie i wymiana czegokolwiek nie są łatwe, bo robi się to pod stolikiem, na podłodze w pozycji leżącej z latarką. Jeszcze rok temu szło mi to całkiem gładko, a w tym..... pominę milczeniem. I wcale to nie świadczy o moich zdolnościach..... raczej o ubywających z wiekiem siłach.
Niemniej dziękuję i pozdrawiam serdecznie.