piątek, 11 grudnia 2020

MOJE ZEGARY II


5 komentarzy:

jotka pisze...

Dlatego zawsze powtarzam - nie przyspieszajmy niczego, bo życie nam ucieka...

BBM pisze...

Czy na zegarach to Twoje teksty, Donko?

donka pisze...

.
Te teksty na których nie ma podanego autora nie są moje......to są teksty gdzieś przeczytane, usłyszane, zapamiętane i przypomniane. W sumie obrazków jest 10.... nie wiem czy dalej je pokazywać,.... to przecież blog prezentowania poezji, a nie grafiki . nie chcialabym zmieniac jego charakteru. W niektórych jest trochę poezji, cytaty z biblii, jak na tym pierwszym z Klaudią. moją wnuczką...., Po nim miałam ochotę na więcej by wykorzystać wszystkie zegary w domu...... nie powinnam ich rozdzielać, bo od początku stanowią pewną całość..

Mam dużo obrazów z poezja, łączoną ze zdjęciami.......próbowałam po odejściu męża zapełnić jakoś pustkę... ..Były to jakby moje małe prezenty dla niego i przeważnie do niego kierowane Staram się już do nich nie wracać.
. .

Zebrało mi się na wynurzenia.....nad górami halniakowato i humorek nie bardzo dopisuje, .

Pozdrawiam serdecznie.

BBM pisze...

Donko! Jeśli chcesz całość pokazać , to pokaż, jeśli chcesz zachować dla siebie, to zachowaj. Rób tak, by to było w zgodzie z. Tobą. Przytulam, jeśli mogę...

donka pisze...

Dzięki za przytulenie..... Od razu mam lepszy humor ..... wprawdzie Jeżowska śpiewała ,że od rana ma dobry humor, a mnie się poprawił wieczorem.
Pozdrawiam serdecznie.